Ekofarma Ludvíkov, Jistebnice

O nás

Ekofarma Ludvíkov se nachází na samotě 3 km od Jistebnice u silnice Jistebnice - Řevnov - Chotoviny, na pomezí jižních a středních Čech.

Pan Zeman, majitel farmy, si v roce 1999 statek pronajal a postupně zrekonstruoval. V současnosti hospodaří na 85 ha, z toho 35 ha je orná půda.

Ekostatek Ludvíkov nabízí masný skot, drůbež, med a široký sortiment zeleniny a ovoce (cibule, česnek, pastiňák, fazole lusky, dýně, patizony, okurky, zelí, jablka, švestky, vlašské ořechy a jiné).

Nabídka se mění dle ročního období a dle úrody.

Prodejní doba: (Po předchozí dohodě)

Po, Pá, Ne: 18:00 - 18.30

So: 9:00 - 11.30

Na statku se lze i ubytovat v bytě 2 + 1 / 90 m2 / v 1. patře, 7 lůžek, vybavená kuchyně, lednice, pračka, TV, vytápění. Pokud si pobyt na farmě chcete opravdu užít, můžete se zůčastnit sezónních prací a odpracovat si tak svůj pobyt. Můžete se zůčastnit medobraní, naskladňování obilí, sklizní brambor atd.

Krajina ekostatku je opravdu malebná. V blízkosti najdete přírodní park Jistebnická vrchovina s žulovým masivem Čertovo břemeno, přírodní park Petrovice nebo tzv. Česká sibiř.

 

Komentáře

Přihlašte se a přidejte komentář
  • Renáta B., 23.3.2013

    Dobrý den, chystáme se uspořádat farmářské, rukodělné a bleší trhy v Chýnově (u Tábora). Vaše nabídka produktů nás zaujala a rádi bychom Vás přizvali k prodeji. První trh je plánován na sobotu 20. dubna od 8 do 13 hodin se čtrnáctidenním opakováním. Tržiště je v areálu pivovaru – přímo nad hlavní silnicí (cca 5 m od krajnice) – výborná reklama, je zde dobře vidět ze silnice z obou směrů, zpevněná přístupová cesta. Elektrické připojení, voda a WC k dispozici. Nemáte-li čas se trhu zúčastnit, je zde možnost uložení a rozdávání Vašich reklamních letáků na stánku pivovaru či vyvěšení reklamy. Těšíme se na Vaši odpověď. Pro další dotazy a potvrzení účasti: Renáta Bednářová Rena.Bednarova@seznam.cz 723 421 741 S pozdravem Bednářová

    Hodnocení: